KUBIS

Nenuďte sa v klasickom rodinnom dome a zaobstarajte si modernú drevostavbu KUBIS, ktorá svojím exteriérovým poňatím okúzli nie jedného okoloidúceho.

Moderné drevostavby rady KUBIS vynikajú svojím architektonickým poňatím, ktoré z domu vytvárajú originálne miesto pre bývanie. Nadobudnutie drevostavby má hneď niekoľko výhod – výstavba celého domu netrvá viac ako mesiac. To je takmer rovnaká doba, ako keď si kupujete byt! 

KUBIS 74

KUBIS 74

KUBIS 631

KUBIS 631

KUBIS 632

KUBIS 632

KUBIS 88

KUBIS 88

KUBIS Vario

KUBIS Vario

KUBIS - pasívny atyp

KUBIS - pasívny atyp

Prečo čakať na výstavbu murovaného domu, keď môžete sledovať, ako vám drevostavba doslova rastie pred očami? Vďaka podstatne nižšej hrúbke stien Vám zároveň ponúka možnosť väčšieho úžitkového priestoru. Drevostavby sú energeticky efektívne, majú nízke tepelné straty a vynikajúce izolačné vlastnosti.

Moderné drevostavby KUBIS efektívne využívajú každý centimeter zastavanej plochy. Presklené priečelia perfektne presvetlia a opticky zväčšia miestnosť a poskytnú Vám ten najvyšší komfort bývania.

Dostatok miesta aj pre veľkú rodinu

Typové domy KUBIS sú navrhnuté so špeciálnym ohľadom na moderné rodiny. KUBIS 88 vyniká svojimi jednoduchými líniami a účelne rozdelenými miestnosťami. Prízemie je miestom spoločného súžitia a zábavy, v podkroví budete mať naopak súkromie ako Vy, tak aj Vaše deti. KUBIS Vario má elegantní vzhľad, ktorý je doplnený dvoma pultovými strechami. Ponúka vysoký komfort aj pre veľkú rodinu, každý člen v ňom bude mať svoje miesto!



Prajete si dostávať novinky?

Prajete si dostávať novinky?

2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2017, RD Rýmařov s.r.o. – všetky práva vyhradené

vytvorila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránok | G+

Na začiatok ↑