NATUR

Zmeňte svoj životný štýl a zaobstarajte si dom z rady NATUR! Bývaním v zrubovom dome budete prírode zas o niečo bližšie. NATUR domy ctia tradíciu, ale zároveň sú prispôsobené modernej rodine.

V tejto typovej rade nájdete domy patriace svojou rozlohou do nižšej aj strednej kategórie. NATUR 85 plne nahradí byt 3 + 1, pre početnejšiu rodinu zvážte typový dom NATUR 104, ktorý disponuje neuveriteľnými 154 mpodlahovej plochy a krytou terasou!

NATUR 85

NATUR 85

NATUR 92

NATUR 92

NATUR 104

NATUR 104

NATUR 114

NATUR 114

Z domov NATUR na Vás dýchne príroda

Rada NATUR sa vymyká z našej ponuky - klasická drevostavba dostane nový rozmer, pokiaľ z nej urobíme zrubový dom. Na steny domov je použité kvalitné drevené obloženie a rámy vyplnené tepelnou izoláciou, samozrejmosťou je aj difúzna fólia. NATUR 85 patrí medzi najmenšie z typovej rady zrubových domov. Aj napriek tomu ale plne nahradí byt a poskytne aj niečo naviac - možnosť pohodlného prístupu na terasu z obývacej izby.

NATUR 92 je dvojpodlažní dom, ktorý svojou úžitkovou plochou 138 mpatrí do strednej kategórie. Praktické zádverie na prízemí domu poskytne dostatok priestoru pre veľký botník aj šatníkovú skriňu, krytá terasa perfektne poslúži ako odpočinkové miesto v letných mesiacoch. Pre ešte väčšiu rodinu bude potom ideálny dom NATUR 104 o dispozícií 6 + 1.Prajete si dostávať novinky?

Prajete si dostávať novinky?

2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2017, RD Rýmařov s.r.o. – všetky práva vyhradené

vytvorila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránok | G+

Na začiatok ↑