Upravit stránku

Zobraziť viac

LARGO 121 je zástupcom modernej rady veľkých bungalovov, ktoré sú stále obľúbenejšie. Na rozdiel od základného modelu štvorcového typu LARGO 92, ponúka výrazne väčšiu obytnú plochu. Výhodou je aj veľká variabilita vnútorného priestoru, ktorá umožňuje orientáciu domu prakticky na akýkoľvek pozemok. Rodinný dom môžete samozrejme doplniť o garáž, garážové státie či ďalšie architektonické prvky.

Rozsah dodávky: STANDARD

Zastavaná plocha 123,84  m2
Podlahová plocha prízemia 105,12  m2
Sklon strechy 25  °
Rozmery domu 12,24 x 10,11  m

Prezrite si pôdorysy LARGO 121

LARGO 121 má jednoduchý pôdorys a vďaka zastavanej ploche viac ako 120 m2 je vhodný skôr na väčší pozemok. Valbová strecha s nízkym sklonom umocňuje dojem minimalizmu a elegancie. Na zadnej strane domu orientovanej do záhrady sú sústredené veľká okna, ktoré presvetľujú interiér a umožňujú priamy vstup do záhrady. Interiér celého domu je potom rozdelený na spoločenskú a oddychovú zónu.

Parametre domu

LARGO 121 je zástupcom veľkých bungalovov s podlahovou plochou väčšou ako 105 m2. Poskytuje tak vysoký komfort bývania aj pre početnejšiu rodinu. Kľudová a spoločenská zóna je oddelená priestornou chodbou. Samozrejmosťou je technická miestnosť a kúpeľňa o ploche 6,56 m2, do ktorej sa pohodlne zmestí vaňa aj sprchovací kút. LARGO 121 je ideálni bezbariérový dom pre veľkú rodinu.