Upravit stránku

Zobraziť viac

Pre naše domy je typické, že je možné upravovať ich vnútornú dispozíciu a dá sa napríklad aj rozširovať do strán. Domy tohto typu ponúkajú ideálne bývanie ľuďom v dôchodkovom veku a to najmä pre ich možnosť bezbariérovej varianty, ktorú už využíva veľa našich spokojných zákazníkov. Modernejšie prevedenie domu s plochou strechou ponúka náš typový projekt Rohe 98.

Rozsah dodávky: ECONOMY

Je možné měnit a zasahovat do projektové dokumentace

Zastavaná plocha 101,37  m2
Podlahová plocha prízemia 82,45  m2
Sklon strechy 25  °
Rozmery domu 10,54 x 9,61  m

Prezrite si pôdorysy LARGO 98

Jednoduchý štvorcový pôdorys robí z domu Largo 98 veľmi variabilnú stavbu. Dom si prispôsobíte podľa dispozície svojej parcely. Doporučujeme umiestniť okna obývacej izby na juh tak, aby ste si mohli aj v zime užívať energiu zo slnečných lúčov. Francúzske okno vedúce z obývacej izby nabáda ku stavbe vonkajšej terasy, na ktorej si vždy odpočiniete.

Parametre domu

Obývacia izba je prakticky spojená s kuchynským kútom a tvorí ucelenú plochu 27,5 m2. Priestorná izba susedí s kúpeľňou, ktorá svojimi rozmermi postačí celej rodine. Dôležitou súčasťou domu je taktiež zádverie, vďaka ktorému nebudete do bytu nosiť nečistoty z topánok a návšteva si bude mať kde odložiť kabáty.