Upravit stránku

Zobraziť viac

Rodinný dom NOVA 78 ponúka dokonalý kompromis medzi racionálnym a veľkorysým riešením bývania v rodinnom dome. Od menších domov sa odlišuje dostatočnými uskladňovacími priestormi. Je vhodný pre 4 člennú rodinu, po predelení obývačky aj pre 5 člennú rodinu, v prízemí je totiž plnohodnotná kúpeľňa. Na poschodí nechýbajú veľké detské izby a spálňa, ktorá vďaka 21m2 pojme aj veľkú šatníkovú skriňu.

Rozsah dodávky: STANDARD

Podlahová plocha prízemia 70,00  m2
Podlahová plocha podkrovia 66,43  m2
Zastavaná plocha 85,09  m2
Rozmery domu 8,94 x 9,51  m
Sklon strechy 38  °

Prezrite si pôdorysy NOVA 78

Rodinný dom NOVA 78 hrdo reprezentuje túto obľúbenú radu dvojposchodových domov. Priestorné prízemie je centrom spoločného života rodiny a veľmi praktický je aj priamy vstup na terasu a do záhrady. Podkrovné izby ponúkajú presvetlené izby a veľkú kúpeľňu. K rodinnému domu NOVA 78 môžete pripojiť taktiež garáž alebo ho obohatiť o najrôznejšie architektonické doplnky, napríklad o arkier alebo balkón.

prízemie
podkrovie

Parametre domu

Takmer štvorcový pôdorys rodinného domu NOVA 78 je vhodný pre každý pozemok. Naviac vďaka malej zastavanej ploche nebude zaberať na parcele príliš veľa miesta a ostane Vám miesto napríklad na bazén alebo garáž. Na prízemí máte k dispozícií dostatočne veľkú technickú miestnosť, ktorá môže slúžiť aj ako komora.