Upravit stránku

Zobraziť viac

Rodinný dom NOVA 86 má jednoducho riešenú vnútornú dispozíciu, ktorá vytvára obytnú a pracovnú zónu v prízemí a oddychovú zónu v podkroví. Dom je vhodný až pre 5 člennú rodinu. Izba na prízemí má dostatočnú plochu vhodnú aj na trvalú funkciu spálne. V štandarde domu sú aj strešné okná, ktoré presvetľujú schodisko, ako aj detskú izbu vedľa kúpeľne.

  • Cena vrátane DPH111 022 €

Podlahová plocha prízemia 72,79  m2
Podlahová plocha podkrovia 65,57  m2
Zastavaná plocha 87,95  m2
Rozmery domu 9,24 x 9,51  m
Sklon strechy 38  °

Prezrite si pôdorysy NOVA 86

Štvorcový pôdorys robí z domu NOVA 86 univerzálny dom, ktorý napasujete takmer na akýkoľvek druh pozemku. V obývacej izbe na prízemí je francúzske okno vedúce na terasu. Takýmto zlúčením je dosiahnuté jedinečné spojenie interiéru so záhradou, ktoré ocenia nie len rodiny s deťmi. Dom môžete doplniť o najrôznejšie funkčné a dizajnové architektonické prvky.

prízemie
prízemie
podkrovie
podkrovie

Parametre domu

Pomerne malá zastavaná plocha, necelých 88 m2, vyhovuje aj menším pozemkom. Pritom Vám dispozícia domu poskytne viac ako 138 m2 podlahovej plochy! Rodina aj hostia ocenia priestorné zádverie, ktoré je dostatočne rozmerné. Je tu aj množstvo úložných priestorov, pretože tých v nieje nikdy dost. NOVA 86 je veľmi variabilný dom a umožňuje najrôznejšie dispozičné úpravy.

Náš TIP
Počet realizácií tejto drevostavby je už naozaj vysoký a preto môžu aj naši noví klienti čerpať z dlhoročných skúseností jej výstavby. To Vám dáva príležitosť inšpirovať sa z už realizovaných variantov, či sa priamo zájsť pozrieť na domy, ktoré využívajú architektonické doplnky.