Upravit stránku

Zobraziť viac

Rodinný dom NOVA 97 je najväčším domom z typovej rady NOVA s podlahovou plochou väčšou ako 150 m2 , ktorá v sebe zahŕňa netradičné konštrukčné a dispozičné prvky. Dom je špecifický svojimi šikmými stenami vo vnútri, ako aj trojuholníkovým vysunutím schodiska mimo rovnej línie fasády. Dispozícia je ako stvorená pre väčšiu rodinu pretože každý člen domácnosti si tu nájde svoj priestor a svoje pohodlie.

  • Cena vrátane DPH124 178 €

Podlahová plocha prízemia 80,62  m2
Podlahová plocha podkrovia 79,49  m2
Zastavaná plocha 100,95  m2
Obytná plocha 92,62  m2
Sklon strechy 38  °
Rozmery domu 10,44 x 9,51  m

Prezrite si pôdorysy NOVA 97

Praktický štvorcový pôdorys je obzvláštnený trojuholníkovým arkierom, v ktorom je ukryté schodisko. Dom môžete samozrejme vybaviť aj o ďalšie architektonické prvky. Určite privítate krytý vstup a prepojenie interiéru so záhradou prostredníctvom francúzskeho okna.

prízemie
prízemie
podkrovie
podkrovie

Parametre domu

Rodinný dom NOVA 97 poskytuje 150 m2 podlahové plochy. Na prízemí je denná časť tvorená veľkým prepojeným priestorom obývacej izby a kuchyne a samostatnou veľkou obytnou izbou. Na poschodí sú tri veľké spálne so strešnými oknami, priestranná kúpeľňa a spoločný šatník.

Náš TIP
Na prízemí sa dá jednoduchými dispozičnými úpravy vymedziť priestor na samostatný šatník a kúpeľňu na poschodí je možné oddeliť na na samostatné WC a kúpeľňu.