Upravit stránku

Zobraziť viac

Na neveľkej zastavanej ploche poskytne celej rodine perfektné zázemie pre spokojný život, a to v skvelom pomere kvality a výkonu! Vďaka sedlovej streche so sklonom 25° bude aj horné poschodie (s jeho plnou svetlou výškou) dostatočne priestorné a vyhnete sa tak vysokým výdavkom za nábytok na mieru, ako je to pri klasickom podkroví. .

  • Cena vrátane DPH, základovej dosky a klimatizácie 114 824 €

Zastavaná plocha 64,60  m2
Podlahová plocha prízemia 50,59  m2
Podlahová plocha podkrovia 47,17  m2
Sklon strechy 25  °
Rozmery domu 9,34 x 6,91  m

Prezrite si pôdorysy KUBIS 632

KUBIS 632 ponúka svojím majiteľom 98 m2 úžitkovej plochy. Prízemie slúži prevážne ako spoločný priestor pre celú rodinu. Kuchyňa spojená s obývacou izbou tvorí moderný otvorený priestor, ktorému na svetlosti pridáva francúzske okno vedúce na terasu. Hneď vedľa kuchyne (pod schodmi) sa nachádza praktická komora. V druhej časti prízemia je menšia kúpeľňa, zádverie a pracovňa, ktorú môžete na základe individuálnej potreby pretvoriť napríklad na spálňu alebo na detskú izbu.

Prvé poschodie je vďaka sedlovej streche so sklonom 25° plnohodnotné. V miestnostiach Vás neobmedzujú žiadne zošikmené stropy. Odpadajú tak náklady za špeciálny nábytok na mieru, priestor je otvorenejší a vzdušnejší. Vedľa spálne nechýba šatník a kúpeľňa.

prízemie
poschodie

Parametre domu

Parametre domu sú prispôsobené pre viacčlennú rodinu. Z obývacej časti je pripravený vchod na terasu v podobe francúzskeho okna. Vďaka pomerne malej zastavanej ploche 62,99 m2 je možné osadiť KUBIS 632 aj na menší pozemok a stále Vám ostane dostatok priestoru pre terasu, bazén a šmýkačku pre deti. Garážové státie o veľkosti necelých 24 m2 umožňuje rozšírenie na plnohodnotnú garáž.

Energeticky efektívne riadenie spotreby energie

Súčasná doba si doslova žiada energeticky efektívni dom. Aby ste bývaním v KUBIS 632 ešte viacej ušetrili, dostanete k nemu inteligentný systém riadenia vykurovania a vetrania. Nadviazali sme úspešnú spoluprácu s firmou SIEMENS, ktorá vyvinula špičkový systém automatizácie domácnosti Synco Living – v cene domu teda budete mať samostatnú reguláciu teploty v každej miestnosti, ventilačný systém riadený čidlom a ako nadstavbová možnosť je ovládanie celého systému cez internet či smartfón.