Upravit stránku

Zobraziť viac

Na neveľkej zastavanej ploche poskytne celej rodine perfektné zázemie pre spokojný život, a to v skvelom pomere kvality a výkonu! Vďaka sedlovej streche so sklonom 25° bude aj horné poschodie (s jeho plnou svetlou výškou) dostatočne priestorné a vyhnete sa tak vysokým výdavkom za nábytok na mieru, ako je to pri klasickom podkroví. .

  • Cena vrátane DPH96 188 €

Podlahová plocha prízemia 50,59  m2
Rozmery domu 9,24 × 6,81  m
Sklon strechy 25  °
Zastavaná plocha 86,94  m2
Podlahová plocha podkrovia 47,06  m2

Prezrite si pôdorysy KUBIS 632

KUBIS 632 ponúka svojím majiteľom 98 m2 úžitkovej plochy. Prízemie slúži prevážne ako spoločný priestor pre celú rodinu. Kuchyňa spojená s obývacou izbou tvorí moderný otvorený priestor, ktorému na svetlosti pridáva francúzske okno vedúce na terasu. Hneď vedľa kuchyne (pod schodmi) sa nachádza praktická komora. V druhej časti prízemia je menšia kúpeľňa, zádverie a pracovňa, ktorú môžete na základe individuálnej potreby pretvoriť napríklad na spálňu alebo na detskú izbu.

Prvé poschodie je vďaka sedlovej streche so sklonom 25° plnohodnotné. V miestnostiach Vás neobmedzujú žiadne zošikmené stropy. Odpadajú tak náklady za špeciálny nábytok na mieru, priestor je otvorenejší a vzdušnejší. Vedľa spálne nechýba šatník a kúpeľňa.

prízemie
poschodie

Parametre domu

Parametre domu sú prispôsobené pre viacčlennú rodinu. Z obývacej časti je pripravený vchod na terasu v podobe francúzskeho okna. Vďaka pomerne malej zastavanej ploche 62,99 m2 je možné osadiť KUBIS 632 aj na menší pozemok a stále Vám ostane dostatok priestoru pre terasu, bazén a šmýkačku pre deti. Garážové státie o veľkosti necelých 24 m2 umožňuje rozšírenie na plnohodnotnú garáž.

Energeticky efektívne riadenie spotreby energie

Súčasná doba si doslova žiada energeticky efektívni dom. Aby ste bývaním v KUBIS 632 ešte viacej ušetrili, dostanete k nemu inteligentný systém riadenia vykurovania a vetrania. Nadviazali sme úspešnú spoluprácu s firmou SIEMENS, ktorá vyvinula špičkový systém automatizácie domácnosti Synco Living – v cene domu teda budete mať samostatnú reguláciu teploty v každej miestnosti, ventilačný systém riadený čidlom a ako nadstavbová možnosť je ovládanie celého systému cez internet či smartfón.

Parametre domu