Upravit stránku

Zobraziť viac

KUBIS 74 zostavá verný svojej typovej rade. Jeho poznávacím znamením sú jednoduché tvary, energetická úspornosť a špičková výbava. Bývanie v dome KUBIS 74 je veľmi úsporné a komfortné pre celú rodinu. Je dostatočne priestorný, a pritom na parcele nezaberie veľa miesta.

Rozsah dodávky: ECONOMY

Je možné měnit a zasahovat do projektové dokumentace

Zastavaná plocha 61,13  m2
Podlahová plocha prízemia 61,13  m2
Podlahová plocha podkrovia 56,41  m2
Sklon strechy 22  °
Rozmery domu 9,04 x 8,41  m

Prezrite si pôdorysy KUBIS 74

Súčásťou domu KUBIS 74 je už v základe otvorená garáž s pultovou strechou, ktorá dotiahne dizajn celého domu k dokonalosti. Dom má sedlovú strechu so sklonom 22o, a tak je vhodný do modernej aj do staršej zástavby. V základnej cene domu KUBIS 74 máte inteligentný systém riadeného vykurovania a vetrania Synco Living od SIEMENSu, ktorý umožňuje automatizáciu domácnosti. Teplotu každej miestnosti v dome sleduje samostatná regulácia, vetranie je riadené čidlom CO2 – mení len potrebné množstvo vzduchu a výrazne tak šetrí energiu potrebnú na prevádzku domácnosti. Systém je možné za príplatok rozšíriť o ovládanie cez internet a smartphone.

prízemie
podkrovie

Parametre domu

KUBIS 74 Vás prekvapí svojimi priestornými a jednoducho riešenými dispozíciami. Rodinný dom KUBIS 74 bol navrhnutý s maximálnym ohľadom na praktickosť a bežný chod domácnosti. Štvorcový pôdorys a zastavaná plocha necelých sto metrov štvorcových sú ideálne parametre aj na menšie pozemky. Aj napriek tomu sa Vám bude v tomto typovom dome pohodlne bývať, pretože poskytuje viac ako 117 m2 obytnej plochy. Taktiež Vám ponúkame dve varianty umiestnenia garáže.