Upravit stránku

Ste zástancom minimalizmu a plne súhlasíte s tým, že v jednoduchosti je krása? Alebo ste pravý opak? Otvorené priestory môžu na niekoho pôsobiť studeno, a tak vyhľadáva skôr útulné zákutia s atmosférou. V RD Rýmařov si našťastie každý príde na svoje. Naše typové domy majú prevažne jednoduché pôdorysy, ktoré Vám umožňujú individuálne doplnenia o najrôznejšie architektonické prvky.

V RD Rýmařov preferujeme praktické architektonické prvky, ako sú napríklad strešné vikiere, ktoré dodajú interiéru viac svetla. Každý projekt typového domu je možné upraviť podľa Vášho želania. Najdôležitejšie pre nás je, aby ste sa v novom domove cítili čo najlepšie.

Akými prvkami si môžete rozšíriť svoj dom?

Ak máte radi arkiere, vikiere a balkóny, sú pre Vás ideálne typové domy NOVA a SOLO, ku ktorým sa architektonické prvky vyložene hodia. Pripravili sme pre Vás prehľadné vizualizácie všetkých prvkov, ktoré dom skrášlia, zútulnia a niektoré z nich Vám dokonca poskytnú nejaký ten priestor navyše.

Garáž, garážové státie alebo drevená fasáda. Vaša drevostavba bude mať všetko, čo si prajete

Za doplnky domu môžeme považovať aj garáž alebo garážové státie. Každý náš typový dom umožňuje rozšírenie o túto praktickú časť, ktorá neslúži len ako stajňa pre Vášho štvorkolesového miláčika, ale aj ako dielňa alebo sklad. K domom KUBIS si zase majitelia vyberajú veľmi elegantnú a nadčasovú drevenú fasádu, napríklad ako Andrea a Martin. Je skrátka len na Vás, aké architektonické prvky si pre svoj dom vyberiete. My sa Vám radi prispôsobíme!
1