Upravit stránku
Čo znamená, keď si zaobstaráte dom na kľúč? V tomto pojme majú budúci majitelia domov často zmätok. Preto určite nebude od veci, keď sa podrobne pozrieme, čo presne je súčasťou štandardnej dodávky rodinných domov a čo už je nadštandard.

3 typy domov, 3 stupne vybavenia

Naše typové domy sme rozdelili do troch skupín, ktoré nazývame Smart, Standard a Economy. Od toho sa odvíja aj cena a vybavenie domu. Základ majú všetky rovnaký. V cene domov Economy je ale vždy zahrnutá aj cena základovej dosky. V domoch Smart je súčasťou inteligentný systém riadeného vykurovania a vetrania Siemens Synco Living.

Pokiaľ budete spokojní s vybavením v štandarde, môžete si byť istí, že cena domu je konečná a nebudete platiť nič navyše. Pokiaľ si vyberiete nadštandardné alebo vlastné vybavenie, odpočítame cenu nášho a pripočítame cenu nového vybavenia. Všetko jednoducho a prehľadne.

Prečítajte si kompletný rozsah dodávky domu na kľúč

Štandard u nás znamená luxusné bývanie

V štandardnej výbave domu nechýba nič, čo by ste potrebovali k modernému, úspornému a komfortnému bývaniu. Mysleli sme jednoducho na všetko. Dôkazom je, že celých 30 % investorov nechce na dome vôbec nič meniť. Najčastejšie sa nás pýtate, či sú súčasťou dodávky na kľúč aj obklady, sanitárne vybavenie, interiérové dvere a podlahové krytiny. Áno, sú.

A keď chcete nadštandard? Žiadny problém! Rada investorov upravuje systém vykurovania (chcú napr. solárne kolektory, tepelné čerpadlo), vetrania (rekuperácia) alebo vyberajú iné okná (drevené, drevohliníkové). Pretože spolupracujeme s výrobcom kuchýň Lamont, stáva sa súčasťou nadštandardnej dodávky často aj kuchynská linka. V dome môže byť tiež centrálny vysávač. Vonkajšie žalúzie a kamenné obklady a dlažby v exteriéri už tiež patria do nadštandardu.

I s nadštandardným vybavením budete vedieť konečnú cenu domu, ktorá je nemenná. Nemusíte sa obávať žiadnych dodatočných výdajov, ktoré by Vám zahýbali s rozpočtom. Garantujeme Vám pevnú cenu Vašej drevostavby!