Upravit stránku
Áno, drevostavby predstavujú ekonomické, dostupné bývanie. Ich ceny sú veľmi prívetivé, čo oceňujú hlavne mladé rodiny, ktoré chcú bývať rýchlo. Naše drevostavby sú úsporné a spĺňajú všetky nároky moderného bývania. Myslíme ale aj na tých, čo hľadajú skôr luxusnejšie bývanie. Na tých, ktorí dávajú prednosť veľkému priestoru a prvotriednym technológiám. Pre tých je tu rad domov EXCLUSIVE.

Objavte 6 luxusných domov

Pri navrhovaní domov EXCLUSIVE sme čerpali zo skúseností so zahraničnými projektami z Rakúska, Nemecka alebo Švajčiarska. Sme radi, že aj v Čechách sa zdvíhajú nároky na bývanie. Ľudia si sú vedomí toho, že si zaslúžia prvotriedne bývanie, zázemie pre spokojný rodinný život. Veď v dnešnej uponáhľanej dobe si chceme doma predovšetkým oddýchnuť, neriešiť starosti. A to im ponúkajú domy radu EXCLUSIVE. Kľudne im môžeme hovoriť vily, pretože to nie sú len tak nejaké obyčajné rodinné domy.

Tiberius
SEVERUS, TITUS, AURELIANUS, HONORIUS, TIBERIUS, TRAIANUS. Nejedná sa o gréckych velikánov, ale o typové domy z nášho exkluzívneho radu. Hovoríme o nich síce ako o typových, ale skôr sa jedná o inšpiratívne projekty. Posledné slovo budete mať vy.

Čím vás prekvapia exkluzívne domy?

Už na prvý pohľad vidíte, že domy EXCLUSIVE sľubujú oveľa väčšie obytné priestory. To ale nie je všetko. Okrem domu AURELIANUS majú všetky ostatné domy garáž minimálne pre jedno auto. Nadštandard sa premieta aj do konštrukcie domov a do ich vybavenosti. Už v základnej verzii sú domy vykurované tepelným čerpadlom v kombinácií s podlahovým kúrením.