Upravit stránku

Pokiaľ v tejto chvíli riešite bývanie, potom musíte myslieť nie len na svoju súčasnú situáciu, ale taktiež na budúcnosť. Viete, ktoré drevostavby sa hodia pro mladé rodiny s deťmi, a ktoré zasa prinášajú dostatok komfortu pre spokojné prežitie dôchodku? Máme pre vás ale aj drevostavby, ktoré perfektne skĺbia oba nároky. V RD Rýmařov staviame domy, ktoré myslia na vašu budúcnosť.

Domy pre rodiny s deťmi

Pre mladé rodiny sa hodia poschodové domy aj prízemné bungalovy. Pokiaľ máte k dispozícií iba menší priestor vášho pozemku, potom vám odporúčame poschodové bývanie. Poschodový dom sa vojde na malý pozemok, ale napriek tomu poskytuje veľkorysú plochu k obývaniu. Priestranné poschodové bývanie vám zaistí napríklad drevostavba KUBIS 631.

KUBIS 631

Pokiaľ sa nemusíte veľkosťou pozemku príliš obmedzovať, potom je ideálnou voľbou rozľahlejší bungalov.Nie len že nemusíte chodiť po schodoch a báť sa o svoje malé deti, aby zo schodov nespadli. Bungalov oceníte aj v starobe, kedy vaše ratolesti domov opustia, vy zostanete sami a budete radi, že sa nemusíte šplhať po schodoch. Z priestrannejších bungalovov odporúčame napríklad LARGO 121.

Domy pre seniorov

V súčasnosti si stále viac získavajú obľubu medzi dôchodcami bungalovy. Jedná sa o bezbariérové bývanie bez schodov, ktoré poskytuje náležitý komfort. Bungalovy sú v našom katalógu zastúpené radou domov LARGO. Pokiaľ riešite, kde na nový dom vziať v starobe peniaze, ideálnou možnosťou je predať súčasné bývanie. Nemusíte mať strach o svoje bývanie, než sa váš nový dom postaví. Do mesiaca vám postavíme nový dom a pri objednaní domu platíte len projekt a zálohu, zbytok doplácate až pri prevzatí domu. 

Drevostavby pre mladé rodiny aj seniorov

Domy dvojgeneračné

Túžite po bývaní, do ktorého sa pohodlne vojde celá vaša rodina, vrátane babičky a deda? Dvojposchodové drevostavby sú skvelé pre rodiny s deťmi, ale poslúžia aj ako dvojgeneračné bývanie. Horné poschodie môžu obývať mladí s deťmi, dolné poschodie prenechajte prarodičom, aby sa nemuseli šplhať po schodoch. Ako zástupcu dvojgeneračného bývania sme pre vás vybrali najobľúbenejší dom z našej ponuky NOVA 101.

Mladé rodiny, ale aj seniori tiež ocenia inteligentné riadené vetranie a vykurovanie, ktoré je súčasťou vybraných druhov drevostavieb od RD Rýmařov. Vďaka inteligentnému systému od SIEMENS máte plne automatizovanú domácnosť. Systém je možné naviac rozšíriť o ovládanie cez internet a smartphone. Každá miestnosť má svoju reguláciu teploty, môžete si tak nastaviť v každej izbe teplotu, ktorá vám vyhovuje. Pre úsporné vetranie sú v dome špeciálne senzory CO2, ktoré zabezpečujú potrebnú výmenu vzduchu.