Upravit stránku

Ako vyzerá typický majiteľ drevostavby? Má rád nové trendy (nielen) v stavebníctve a verí moderným technológiám. Chce žiť pohodlne, ale zároveň úsporne a myslí aj na životné prostredie. Starostlivo si vyberá, pretože sa nechce popáliť. Aj keď má rád nové trendy, je pre neho dôležitá tradícia a zodpovednosť.

Práve posledný fakt úzko súvisí s dodávateľom drevostavby. Budúci investor sa totiž zaujíma, kto mu dom postaví. A tým KTO myslíme firmu, ktorá má skúsenosti, spokojných zákazníkov, využíva moderné technológie, ale zároveň používa sedliacky rozum a poctivo pristupuje k prípadným problémom. Takých firiem je ale v celej Európe ako šafranu...

Keď cena nie je na prvom mieste

Nie je tomu tak dávno, keď sa v súvislosti s drevostavbami vsádzalo hlavne na nižšiu cenu. Dnešní investori na to ale už neprihliadajú. Ceny drevostavieb a murovaných domov sú totiž celkom porovnateľné. V čom ale drevostavba jednoznačne vedie, a čo tiež majiteľov domov zaujíma , to je rýchlosť výstavby.

Práve rýchlosť stavby sa ale razom môže stať nevýhodou. A to v prípade, že svoju drevostavbu zveríte do rúk neskúsenému alebo nespoľahlivému dodávateľovi. Rýchlosť výstavby je totiž podmienená maximálnou presnosťou výroby. Prefabrikované panely sa vyrábajú v halách, z ktorých odchádzajú už s oknami, zateplením (prípadne aj s dreveným obložením, kompletnou elektroinštaláciou. Až na stavbe sa panely montujú - práve tam sa ukáže, ako sú presné.

V RD Rýmařov používame k výrobe panelov moderné technológie, dbáme na presnosť a detaily. Už dávno vieme, že vďaka tomu ušetríme čas na stavbe a taktiež peniaze investora. Vďaka tomuto postupu Vám postavíme hornú stavbu domu do 30 dní. Vrátane exteriérových a interiérových remeselných prác.

KUBIS 632

Prečo si zvoliť drevostavbu od RD Rýmařov?

  • Tento rok oslavujeme 50 rokov od založenia spoločnosti. Stavali sme prvé drevostavby v Česku (legendárne „okále“) a za všetky tie roky sme nazbierali bohaté skúsenosti.
  • Už sme postavili cez 25 000 domov v celej Európe aj v zámorí.
  • Staviame z českého smrekového dreva z jeseníckych lesov.
  • Naše drevostavby sú energeticky efektívne, ušetríte za prevádzku domácnosti.
  • Sledujte naše referencie – rozhovory s našimi zákazníkmi.