Upravit stránku

Jednoduchý štvorcový pôdorys, variabilná stavba a dom bez schodísk a bariér. Tieto a ďalšie dôvody robia z domu LARGO 98 najvyhľadávanejšiu stavbu nášho katalogu

Stavby typu bungalov nie sú módnou záležitosťou poslednej doby. V roku 2016 sme postavili takmer 70 drevostavieb a toto číslo stále rastie. Drevostavba LARGO 98 je variabilný stavba, ktorá vám dovoľuje prispôsobiť dispozície miestností podľa pozemku, na ktorom sa chystáte stavať. 

Centrálna obytná miestnosť spojená s kuchyňou a jedálňou tvorí 27,5 m2 z celkových 83 m2 a stáva sa tak spoločenským centrom domu. Obývacej izbe dominuje francúzske okno, ktoré dodáva do miestnosti dostatok svetla, vzdušnosti a zároveň tvorí prístup na terasu alebo záhradu. Priestranné spálne susedia s kúpeľňou a poskytujú tak dostatok priestoru a pohodlia aj štvorčlennej rodine

LARGO 98

Dom LARGO 98 s dispozíciou 4 + 1 je dostačujúci pre veľkú rodinu za cenu bežného bytu. Ponúka však viac komfortu a spojenie s prírodou.

LARGO 98 terasa
LARGO 98 podorys

Obľúbené bývanie pre všetky generácie

Bungalovy sú úsporným a rýchlo uskutočniteľným typom bývania. Ich energetická nenáročnosť a údržba sú jednoduchšie ako u poschodových domov. Napríklad pri takom čistení odkvapov vám bude stačiť jednoduchý rebrík.

Ďalšou veľkou výhodou je možná prepojenosť všetkých miestností s exteriérom. Môžete tak maximálne využívať možnosti svojho pozemku.

Pro koho je tento dom vhodný?

  • Pre užívateľov, ktorí myslia na dôchodok alebo naopak majú malé deti a chcú svoje bývanie bez bariér.
  • Pokiaľ vlastníte dostatočne veľký pozemok.
  • Stavebný úrad vám nedovolí stavať poschodia.

Drevostavba LARGO 98 je pohodlné a štýlové a dostupné bývanie bez bariér, ktoré využijú všetky vekové kategórie.
 

LARGO 98 kuchyňa
LARGO 98 jedáleň