Upravit stránku

Drevostavba je vhodná pre všetkých, ktorí sa nechcú trápiť so stavbou dlhé roky, chcú bývať rýchlo, úsporne a moderne. Montované domy na kľúč zaznamenali v posledných rokoch veľký boom a nie je sa čomu čudovať. V RD Rýmařov Vám hornú stavbu postavíme na kľúč len za 11 dní!

Výhody drevostavby na kľúč od RD Rýmařov:

  • Krátka doba výstavby. Garantujeme Vám, že ako náhle začneme montovať, odovzdáme Vám hotový dom do jedného mesiaca.
  • Môžete si vybrať variantu „na kľúč", do ktorej sa hneď sťahujete. Alebo variantu „na dokončenie", kde chýbajú podlahy, interiérové dvere, obklady, sanitárne vybavenie apod.
  • Konštrukcia domov je presná na milimetre, vyrábame ju priamo v rýmařovských halách a na stavbu ju dovezieme vrátane okien a vchodových dverí.
  • Máte na výber z 11 radov typových domov. Zapracujeme Vaše individuálne úpravy. Pokiaľ si ani tak nevyberiete, postavíme Vám atypickú drevostavbu presne podľa Vašich požiadaviek.

Rýchlosť výstavby privítate aj kvôli financovaniu

Nie len mladé rodiny riešia otázku financovania nového bývania, ktorú väčšinou vyriešia hypotekárnym úverom. Keď staviate klasický murovaný dom, realizácia sa pretiahne väčšinou na rok alebo dva. Po túto dobu platíte určité percentá z hypotéky, ktoré sa stále navyšujú podľa toho, ako čerpáte peniaze. K tomu ešte platíte nájomné a množstvo ďalších výdajov okolo. Vďaka tomu, že sa do drevostavby môžete nasťahovať už za mesiac, zbytočne sa táto doba nepredlžuje. Navyše pri RD Rýmařov viete konečnú cenu domu ešte pred podpisom zmluvy, neplatíte žiadne práce naviac!

A čo hovoria naši spokojní klienti?

„Dom na kľúč bol pre nás v mnohých ohľadoch naozaj zásadný a to nie len z hľadiska financovania, ale taktiež práve kvôli voľnému času, ktorý chceme tráviť s rodinou a nie na stavbe. Od začiatku sme vedeli, že chceme mať postavené rýchlo a tak, aby sme sa mohli čo najskôr nasťahovať.

Sťahovali sme sa 3 týždne od začiatku montáže. Keby sme nemali malé deti, tak by sme sa mohli sťahovať za 2 týždne, ale čakali sme na kuchyňu, ktorú sme si nechali robiť v inom kuchynskom štúdiu. S časom sme úplne spokojní, odovzdanie kľúčov prebehlo 14 dní od zahájenia, čo je úplne neuveriteľné," hovorí pán Martin Jurčíček, ktorý s rodinou býva v drevostavbe KUBIS 631.