Upravit stránku
LARGO 122 Atyp

Nízko podlažné domy boli v dávnejších dobách štandard. Potom ustúpili do pozadia viacgeneračným domom a dnes ich obľuba stále stúpa. A nie je sa čomu čudovať. Absencia schodov je veľmi lákavá a úzke prepojení so záhradou ešte lákavejšie. Naviac bungalovy sa veľmi ľahko udržujú – ľahko vyčistíte odkvapy, upravíte niečo na fasáde, na streche… Jedinou nevýhodou je ich väčšia zastavaná plocha. Preto sa príliš nehodia na malé pozemky.

V našom katalógu sú bungalovy zastúpené radou LARGO. Druhým najväčším z nich je LARGO 122, ktorý v typovom prevedení poskytuje svojim majiteľom skvelú obytnú plochu cez 127 m3. Dispozície sme navrhovali tak, aby maximálne vyhovovali štvorčlennej rodine. Tvar domu do L umožňuje prakticky oddeliť spoločenskú a obytnú časť, čo ocenia predovšetkým vaše deti, a to v akomkoľvek veku. Ako ale vyzerá LARGO 122 upravený na mieru?

Dostatok priestoru a premyslená dispozícia

Mladá rodina s dvomi deťmi si vybrala z katalógu bungalov LARGO 122. Chcela ale upraviť dispozície podľa svojich požiadaviek. V typovom projekte im chýbala ešte jedna kúpeľňa, šatňa a pracovňa. Taktiež chceli k domu pripojiť garáž. Naši projektanti teda zmenili pôvodný dom takmer na nepoznanie. Na severnej strane dom predĺžili a na východnú stranu pridali garáž. LARGO 122 tak získalo tvar písmena T.

Spálňa so šatňou sa presunuli na severnú stranu, čo je pro tento typ miestností ideálne. Na severovýchodnú stranu sa nám podarilo situovať všetky úžitkové miestnosti – kúpeľne, technickú miestnosť, špajzu a WC. Vďaka tomu sme mohli maximálne využiť slnečné svetlo. Celý dom je orientovaný na juhozápad.

Pohlady
Podorys
Páči sa vám táto premena bungalovu LARGO 122? Inšpirujte sa. Pokiaľ vám žiadny typový dom z nášho katalógu nevyhovuje, neváhajte nám to povedať. Naši projektanti vás vypočujú, poradia a pripravia vám projekt snov!
Obývacia izba
Jedáleň s kuchyňou
Obývacia izba
Jedáleň