Upravit stránku

Drevostavba NOVA 77 stále patrí medzi veľmi obľúbené domy, aj keď je v našom katalógu už zopár rokov. Zákazníkom sa páčia nie len jej pomerne veľkorysé dispozície 4+1, ale taktiež priaznivá cena. V cene domu je aj základová doska a garáž, vďaka čomu je dom atraktívny pre mladé rodiny.

Zvonku sa vám môže zdať NOVA 77 ako malý dom, ale nenechajte sa oklamať. Vo vnútri ukrýva dostatok priestoru pre štvor až päťčlennú rodinu (celková podlahová plocha činí 122m2). Prízemie slúži pre spoločenský život - nájdete na ňom obývaciu izbu s jedálňou, kúpeľňu, veľkú predsieň a kuchyňu. 

Individuálne úpravy domu

Majitelia tejto Novy chceli zväčšiť podlahovú plochu domu na úkor garáže. A tak získalo prízemie trochu iné dispozície, aké môžete vidieť pri typovom dome. Vďaka tomu vznikla v prízemí praktická technická miestnosť, väčšia kúpeľňa a kuchyňa. Obývacia izba má teraz cez 30 m2 a jej dominantou sú krbové kachle. Výrazné je taktiež schodisko z bukovej škárovky.

NOVA 77
Zmeny prebehli taktiež v podkroví, kde sme zvýšili steny o 200 mm oproti štandardnému prevedeniu. Už aj tak priestranné podkrovie sa tak o niečo zväčšilo. To je pri zaobstarávaní nábytku praktické. V dome NOVA 77 je dostatok úložného priestoru taktiež vďaka povale, na ktorú vedú sťahovacie schody.
NOVA 77 zatiaľ bez fasády