Upravit stránku

Stavba domu svojpomocne vyžaduje nie len množstvo času a trpezlivosti, ale predovšetkým skúsenosti v obore stavebníctva. Vinou neznalosti si môžete pri stavbe domu spôsobiť viac škody, ako úžitku. Zvážte svoje možnosti, pri stavbe domu svojpomocne spotrebujete všetok Váš voľný čas aj energiu. Nebolo by jednoduchšie nechať si postaviť rodinný dom na kľúč a sťahovať sa už za mesiac? Prezrite si náš cenník domov na kľúč – zistíte, že ich cena je mnohokrát porovnateľná so stavbu svojpomocne, pokiaľ zohľadníte minutý čas a energiu.

Pokiaľ si však nechcete odoprieť prácu na svojom budúcom domčeku, chcete doňho premietnuť svoju osobnosť, životný štýl a naviac ešte ušetriť, odporúčame Vám zaobstarať si drevostavbu na dokončenie.

Akú výhodu má stavba na kľúč oproti výbave pre vlastné dokončenie?

Tzv. domy na kľúč sú naozaj pripravené k okamžitému nasťahovaniu nových majiteľov. Dom má všetky podlahové krytiny, výmaľbu, okenné a dverné výplne, kúpeľne sú dokončené vrátane sanity a batérií. Dom je skrátka kompletne pripravený na nasťahovanie, stačí ho len zariadiť nábytkom. A toto všetko zvládneme len za 30 dní.

Pokiaľ si však nechcete odoprieť prácu na svojom budúcom dome, a chcete doňho premietnuť svoju osobnosť, zanechať v ňom stopu a naviac ešte ušetriť, odporúčame Vám zaobstarať si dom na vlastné dokončenie - holodom.

V prípade, že si objednáte dom na dokončenie, aké práce Vás čakajú?

Dom je zvonku kompletne dokončený a vo vnútri sú pripravené všetky inštalácie, ktoré urobia naši odborníci: elektrina, voda a odpady. Povrchy interiéru čakajú na vašu realizáciu: položenie podlahových krytín, vymaľovanie, inštalácia interiérových dverí. Kúpeľne Vám nachystáme tak, aby ste si už iba položili vlastné dlažby, obklady a namontovali sanitu s batériami. Súčasťou domov na dokončenie teda nie sú: 

Ste zruční a chcete ušetriť? Zaobstarajte si dom na dokončenie!

S domom na dokončenie získate takmer hotovú stavbu, na Vás je len dotiahnutie posledných detailov. Najväčšia výhoda domov na dokončenie spočíva v ich priaznivej cene, môžete tak výrazne ušetriť.