Upravit stránku

Pripravené k nasťahovaniu

V typových domoch RD Rýmarov na Vás budú čakať všetky podlahové krytiny podľa vlastného výberu. Je na Vás, či dáte prednosť laminátovej podlahe, kobercom alebo dlažbe. Pokiaľ máte vo svojom novom dome schody, budú vyrobené z elegantnej bukovej špárovky. Taktiež sa môžete tešiť z kompletne vybavenej kúpeľne, ktorej súčasťou je umývadlo, sprchový kút a vaňa (to všetko s batériami) a samozrejme tiež kombinované WC.

Nezabudli sme ani na ďalší, veľmi dôležitý, prvok interiéru – na dvere. Našim dvorným dodávateľom interiérových dverí je firma Kasard.

Moderné dyhované dvere s rozetovým kovaním sú ozdobou každej miestnosti. Dodávame ich s obloženiami sprotihlukovým tesnením v rovnakom designe. Tomuto všetkému predsa len ešte niečo chýba. A to už máte na starosť Vy...

Kuchyne na mieru

Na rad prichádza to najzábavnejšie: nakupovanie nábytku a ďalšieho vybavenia. A pretože Vám chceme zariaďovanie domu čo najviac uľahčiť, vytipovali sme pre Vás pár overených, spoľahlivých dodávateľov. Jedným z nich je výrobca kuchynských liniek LAMONT, ktoré s obľubou odporúčame. Tieto kuchyne sú navrhované priamo na drevostavby RD Rýmarov, perfektne im preto sedia. Návrh kuchyne od nás dostanete zadarmo.

Účelný a krásny nábytok

To ale nie je všetko. Na komforte a útulnosti domova sa veľkou mierou podieľa nábytok. Aký veľký, kvalitne vyrobený, akú má farbu, či ladí, vyhovuje Vášmu štýlu... Kúpiť si dobrý nábytok, ktorý Vám bude vo všetkých smeroch vyhovovať, rozhodne nie je len tak. Potrebujete širokú ponuku – mať z čoho vyberať.

V dnešnej dobe už ale nemusíte obiehať kamenné obchody s nábytkom. Môžete ušetriť čas a nakúpiť všetok nábytok v internetových obchodoch. Nakúpite tam totiž úplne všetko – od dizajnových kusoviek, cez kompletné zostavy nábytku, až po nábytok na terasu. A keď zistíte, že Vám nábytok z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, jednoducho ho vrátite. Chápeme, že kúpa nového domu je finančne náročná, a tak Vám určite príde vhod aj možnosť zaobstarať si nábytok na výhodné splátky.