Upravit stránku

Je Vám sympatická filozofia firmy RD Rýmarov, ale radi by ste bývali vo väčšom a luxusnejšom dome, než sú tie typové? Tak presne pre Vás je určená úplne nový rad domov EXCLUSIVE. Uspokoja všetky požiadavky náročného majiteľa na priestor, dispozíciu, moderné technológie a chod domácnosti. Poďme sa na unikátne domy EXCLUSIVE pozrieť zblízka.

Čo je na rade EXCLUSIVE nového?

Týchto 6 domov nemá medzi katalógovými domami konkurenta. S prehľadom spĺňajú vysoké nároky na bývanie, a to ako na komfort, tak na úspornosť. Už v štandardných modeloch domov sú zahrnuté moderné technológie, ktoré sa postarajú o Vaše pohodlie a zároveň zaisťujú chod domácnosti tak, aby bol čo najefektívnejší. 

Nové domy sú priestranné, vsádzajú na vzdušnosť a jednoduchosť. Veď tiež vychádzajú z funkcionalizmu, ktorého hlavným cieľom bolo slúžiť ľuďom – bez zbytočných ozdôb a kučierok. Vy si tak môžete užívať elegantné architektonické poňatie týchto domov a tešiť sa z ich moderného vybavenia:

  • inteligentné riadenie domu SIEMENS/CUE s Webserverom na internet - môžete diaľkovo ovládať kúrenie, vetranie, EZS, tienenie a osvetlenie
  • elektrické zabezpečovacie zariadenie (EZS) - požiarny detektor, pohybové senzory, klávesnice, siréna
  • vykurovanie teplovodným podlahovým kúrením + tepelným čerpadlom DAIKIN Altherma 6 kW s integrovaným zásobníkom TUV 260L
  • vetranie riadené s rekuperáciou ATREA Duplex 180 EC4
HONORIUS
TRAIANUS - TOP DOM 2016
SEVERUS
TIBERIUS
TITUS
AURELIANUS