Upravit stránku
LARGO 147 je veľmi obľúbený dom z nášho katalógu, ktorý zbiera jedno ocenenie za druhým. Osloví svojimi vnútornými dispozíciami a vkusným exteriérom. Bonus je predlžená strecha, ktorá vytvára praktické krytie terasy a vchodu. Ako sa býva v drevostavbe LARGO 147 v tesnej blízkosti Malého Dunaja?

Dispozície domu LARGO 147

Bungalov LARGO 147 je jasným dôkazom toho, že pre pohodlie celej rodiny stačí jedno poschodie. Tento dom má oproti typovému Largu čiastočne upravený pôdorys - malá zmena v dispozíciách domu umožnila vznik veľkého centrálneho priestoru (obývacia izba + kuchyňa).

V hlavnej miestnosti, v ktorej bude prebiehať spoločenský život rodiny, je krb. Nadväzuje na ňu tiež príjemná terasa orientovaná na juhozápad. K dispozícii je aj posedenie na severnej terase, čo majitelia ocenia hlavne v lete. Tzv. odpočinková časť domu má 3 izby a veľkú rodinnú kúpeľňu.

Ako prebiehala montáž domu

Majiteľom sme dom odovzdávali presne tak, ako sme sľúbili. Do 30 dní. Vďačíme za to predovšetkým precíznej projektovej práci a dokonalej príprave vo fázy výroby. Na stavbu sme rovno priviezli celé, hotové steny vrátane okien a dverí aj elektrických rozvodov.

Behom prvého dňa montáže sme zvládli zmontovať všetky steny a dokonca aj strop. Potom mohli začať práce na streche a na fasáde. Následne sme dokončili všetky inštalatérske práce a interiér. Materiály do interiéru (podlahy, obklady, dvere, maľovky apod.) si investori vyberali už vo fázy projektovej prípravy. Vďaka tomu bežalo všetko ako po masle.

Parametre drevostavby LARGO 147:

Zastavaná plocha: 146,11 m2
Rozmery domu: 17,04 × 11,31 m
Úžitková plocha: 123,49 m2