Upravit stránku

Zobraziť viac

ROHE 98 je jednopodlažným domom bungalového typu s dispozíciou 4 obytné izby + kuchyňa a s garážovým stáním. Jeho súčasťou je aj pergola, drevený obklad a strieška nad vchodom. Tento rodinný dom je určený pre mladú rodinu alebo pre starší manželský pár. Tak, ako pri všetkých domoch, aj pri tomto platí plná variabilita dispozície. Dom je možné orientovať na všetky svetové strany.

Rozsah dodávky: ECONOMY

Je možné měnit a zasahovat do projektové dokumentace

Zastavaná plocha vrátane garáže 118,90  m2
Podlahová plocha prízemia 82,45  m2
Sklon strechy 0  °
Rozmery domu 10,54 x 9,61  m

Prezrite si pôdorysy ROHE 98

Jednopodlažný ROHE 98 s dispozíciou 4+1 už štandartne dodávame s praktickým garážovým stáním a základovou doskou. Súčásťou domu je taktiež pergola, atraktívne drevené obloženie a strieška nad vchodom. Výhodou domu je, že sa hodí na každý pozemok. Ide ho totiž orientovať na všetky svetové strany, a pritom bude vždy energeticky efektívny. Minimálny priestor na vykurovanie znamená výrazne nižšie výdaje za prevádzku domácnosti.

Parametre domu

Takmer štvorcový pôdorys, rovná strecha a originálne drevené obloženie. To sú hlavné znaky domu ROHE 98, ktorý je symbolom moderného a úsporného bývania. Obytná plocha domu aj s príslušenstvom je viac ako 83 m2, čo je pre rodinný život plne dostačujúce. Tri priestorné izby, svetlá obývacia izba s kuchynským kútom, kde je výstup na terasu a veľká kúpeľňa. K tomu viac ako 20 m2 garážového stánia a terasa. Nechajte sa aj Vy zlákať jednoduchými, ale praktickými tvarmi rodinného domu ROHE 98. Pretože v jednoduchosti je krása.