Upravit stránku

Zobraziť viac

SOLO 105 je dispozične zaujímavý rodinný dom, ktorý ponúka svojim riešením vysoký štandard bývania. Kvôli štvorcovému pôdorysu je tento dom takmer univerzálny vzhľadom na jeho umiestnenie na svetové strany. Komfort zvyšuje zádverie, ktoré je štandardne súčasťou tohto domu. Solo 105 je možné realizovať vo variante s dvomi bytovými jednotkami - každá na jednom poschodí.

  • Cena vrátane DPH119 778 €

Podlahová plocha prízemia 97,59  m2
Podlahová plocha podkrovia 67,67  m2
Zastavaná plocha 116,40  m2
Rozmery domu 10,44 x 10,71  m
Sklon strechy 38  °

Prezrite si pôdorysy SOLO 105

Vďaka veľkej zastavanej ploche Vám SOLO 105 môže poskytnúť veľkorysý vnútorný priestor. Dom poskytuje komfortné bývanie aj početnejšej rodine. Má štvorcový pôdorys, a je tak univerzálny k umiestneniu na pozemok vzhľadom k svetovým stranám. Z uličného pohľadu je hlavný vchod krytí verandou, záhrada je prepojená s obývacou izbou s veľkým francúzskym oknom. Rodinný dom SOLO 105 je možné doplniť o ďalšie architektonické prvky, ako je balkón, arkier alebo garáž na základe priania zákazníka.

prízemie
prízemie
podkrovie
podkrovie

Parametre domu

Zastavaná plocha domu SOLO 105 činí 116,4 m2, je teda vhodnejšie umiestniť tento typ domu skôr na väčší pozemok a využiť tak naplno možnosť prepojenia so záhradou v obývacej časti domu. Na prízemí sa okrem spoločenskej časti a príslušenstva nachádzajú aj dve priestorné izby, ktoré poslúžia ako spálňa alebo pracovňa. Podkrovný priestor poskytuje dostatok súkromia v troch izbách, okrem nich sa na poschodí nachádza aj veľká kúpeľňa a hala. Využite potenciál rodinného domu SOLO 105, ktorý môžete mať už za 119 778 €.