Upravit stránku

Zobraziť viac

Pokiaľ rozmýšľate nad dvojgeneračným domom, SOLO 117 je pre Vás ako stvorený. V jeho jednoduchosti je ukrytá sila - dispozícia domu bude plne vyhovovať všetkým členom rodiny, každý bude mať svoj priestor a dostatok súkromia. Pokiaľ je pre Vás architektonický ráz domu veľmi strohý tak máme dobrú správu. Vzhľad domu je možné rozšíriť o dalšie architektonické prvky.

Rozsah dodávky: STANDARD

Zastavaná plocha 127,00  m2
Podlahová plocha prízemia 104,55  m2
Podlahová plocha podkrovia 77,30  m2
Sklon strechy 38  °
Rozmery domu 11,74 x 10,81  m

Prezrite si pôdorysy SOLO 117

Pôdorys rodinného domu SOLO 117 je síce jednoduchý, ale ako iste viete, v jednoduchosti je krása. Pri navrhovaní domu sme vsadili na vzdušnosť - izby sú veľmi priestorné a svetlé. Samozrejme nechýba ani dostatok úžitkových miestností. V prípade potreby môžete dom rozšíriť o garáž. Vďaka tradičnej sedlovej streche je dom vhodný do akejkoľvek zástavby.

prízemie
prízemie
podkrovie
podkrovie

Parametre domu

Podlahová plocha rodinného domu SOLO 117 presahuje 174 m2! Miesta tu teda budete mať skutočne dosť. Po drobných úpravách môže podkrovie dokonca slúžiť ako ďalšia bytová jednotka. Máte k dispozícii 2 veľké kúpeľne, samostatné WC a technickú miestnosť. Nesmie chýbať ani veľká kuchyňa a obývacia izba, do ktorej sa zmestí celá rodina.