Upravit stránku

Zobraziť viac

KUBIS 88 sa právom radí medzi typové drevostavby RD Rýmařov s veľmi moderným dizajnom. Napriek pomerne jednoduchej línie Vás dom uputá svojím vzhľadom. Pultová strecha, balkón a veľké okná pôsobia veľmi osobite a nevšedne. KUBIS 88 Vám naviac ponúka takmer 150 m2 podlahovej plochy, čo je dostatok priestoru aj pre početnejšiu rodinu. Tak ako ostatné domy z našej ponuky, Vám  vieme upraviť aj tento dom podľa Vašich požiadaviek.

Rozsah dodávky: STANDARD

Zastavaná plocha 91,77  m2
Podlahová plocha prízemia 76,43  m2
Podlahová plocha podkrovia 70,63  m2
Sklon strechy 15  °
Rozmery domu 11,74 x 7,81  m

Prezrite si pôdorysy KUBIS 88

U tohto dvojpodlažného domu s pultovou strechou je forma úplne podradená účelu. Je tu zúročená snaha o maximálnu funkčnosť, čistotu jednoduchých línii a osobitný štýl. Zvláštna pozornosť je venovaná potrebám modernej rodiny, pretože poskytuje otvorený priestor, ktorý sa dá neskôr využiť na pracovňu, alebo ďalšiu izbu na prízemí. Na poschodí je okrem troch veľkých izieb aj priestranná kúpeľňa s miestom pre infrasaunu. Svojim kubickým tvarom a orientáciou miestností je vhodný pre pasívne prevedenie. Dom môžete navštíviť v pôvodnej podobe (4+kk) v Brne a kompletne prestavaný na 5+1 v Lozorne. Oba vzorové domy sú prístupné pre klientov.

prízemie
podkrovie

Parametre domu

Vnútorné dispozície domu Vás prekvapia. Dvojpodlažný dom dokáže splniť všetky požiadavky modernej rodiny. Na prízemí sa nachádza priestorná obývacia izba, ktorá volne prechádza v jedalňu a kuchyňu. Nesmie chýbať ani praktická komora, zádverie a samozrejme WC. Poschodie domu skrýva najväčší poklad – veľkorysú kúpeľňu o výmere 12,6 m2! Z chodby sú prístupné 2 izby s plochou takmer 20 m2 a o niečo menšia spálňa.