Upravit stránku

Zobraziť viac

NOVA 101 je náš najpredávanejší dom a zároveň najpredávanejší dom v ČR vôbec. Len za minulý rok si Novu postavilo viac ako 400 klientov. Nova 101 totiž nepôsobí ako malý dom napriek nie príliš veľkým pôdorysným rozmerom. Vďaka premyslenej vnútornej dispozícii dom ponúka všetok komfort žiadaný skôr od oveľa rozmernejších objektov.

  • Cena vrátane DPH a klimatizácie 126 776 €

107,57  m2
Podlahová plocha prízemia 69,70  m2
Podlahová plocha podkrovia 57,48  m2
Sklon strechy 38  °
Rozmery domu 7,24 x 12,01  m

Prezrite si pôdorysy NOVA 101

prízemie
prízemie
podkrovie
podkrovie

Náš TIP

Jedným s veľkých plusov domu Nova 101 je množstvo úložného miesta na povale, ako aj praktický priestor nad garážou, ktorý môže byť po úpravách sprístupnený priamo z poschodia domu.

Vďaka zastavanej ploche 105,7m2 aj s garážou je NOVA 101 vhodná aj na menšie pozemky. Ak garáž nepotrebujete, vieme Vám postaviť dom aj bez nej a vznikne Vám tak dom vhodný aj na úzky pozemok.

Parametre domu

Prízemie domu je venované denným aktivitám rodiny a nezabudli sme ani na pracovňu, alebo menšiu hosťovskú izbu. Kuchyňa a obývacia izba vytvárajú priestrannú časť domu s oknami orientovanými do záhrady a na terasy za domom. Dostatok súkromia poskytujú členom rodiny dve veľké detské izby a spálňa rodičov. Na poschodí je ešte spoločná kúpeľňa s vikierom a aj menší šatník.