Upravit stránku

Zobraziť viac

Náš najmenší domček v produktovej rade NOVA. Pri rozmeroch len niečo málo cez 8x8 m ponúka až 5 obytných izieb a plne uspokojuje nároky 4 člennej rodiny. Izba na prízemí je navyše výhodou v prípade návštevy, či potreby domácej pracovne. Dom má jednoduchý štvorcový tvar so sedlovou strechou, ktorý zapadne takmer do akejkoľvek zástavby a na takmer všetky typy a veľkosti pozemkov. Tak ako všetky domy z radu NOVA, aj pri tomto môžete počítať s úložným priestorom na povale.

  • Cena vrátane DPH90 933 €

Podlahová plocha prízemia 59,26  m2
Podlahová plocha podkrovia 54,11  m2
Zastavaná plocha 71,87  m2
Rozmery domu 8,64 x 8,31  m
Sklon strechy 45  °

Prezrite si pôdorysy NOVA 722

Výhodou rodinného domu NOVA 722 je jeho jednoduchý pôdorys, ktorý ľahko situujete na akýkoľvek typ pozemku a ešte Vám aj ostane dostatok miesta pre pergolu, garáž alebo vonkajšie posedenie. Na juhovýchodnej strane domu je umiestnené veľké francúzske okno, ktoré funkčne a esteticky spája priestor obývacej izby s exteriérom. Vchod je prakticky umiestnený na najmenej oslnenej severovýchodnej strane domu.

prízemie
prízemie
podkrovie
podkrovie

Parametre domu

Aj napriek tomu, že NOVA 722 je najmenším domom tejto rady, poskytuje 113 m2 podlahovej plochy. To je dostatočný priestor aj pre väčšiu rodinu. Prízemie je koncipované ako spoločenská časť domu, kde sa odohráva väčšina rodinného života. Naviac máte jednu miestnosť, ktorú môžete využiť ako pracovňu alebo hosťovskú izbu. V klasickom podkroví so šikmými stropmi sú tri dostatočne priestranné izby, kúpeľňa a chodba.

Náš TIP
Ak Vám to pozemok dovolí, nie je problém k domu pristavať garáž alebo pergolu, či prístrešok pre parkovanie auta. Rovnako aj tento dom je možné ozvláštniť rôznymi architektonickými doplnkami ako sú balkón, vikier a prístrešok nad vstupom, čím dom získa nezameniteľnú podobu.