Upravit stránku
Že sú bungalovy, teda nízkopodlažné domy, čím ďalej obľúbenejšie, o tom svedčí narastajúci dopyt. Ďalším dôkazom je, že sa bungalov LARGO 121 umiestnil na 3. mieste v internetovom hlasovaní Drevostavba roka a od verejnosti dokonca získal druhý najväčší počet hlasov. Dom si prešiel drobnými individuálnymi úpravami, aby maximálne vyhovoval rodine a perfektne sedel na pozemku. Čo vás však na tejto drevostavbe zaujme na prvý pohlaď sú oproti sebe orientované pultové strechy.
LARGO 121

Dom na mieru v krásnej lokalite

LARGO 121 nájdete v Poprade v novej výstavbe s nádherným výhľadom na štíty Vysokých Tatier. Oproti typovému projektu má niekoľko úprav - už spomínanú strechu, ktorá domu dodala veľmi moderný, nadčasový vzhľad. Dom je prepojený s garážou a predĺžená strecha tak vytvára praktické zastrešenie terasy.

Majitelia si želali aj menšie dispozičné úpravy. Cieľom bolo vytvoriť im úsporné, komfortné bývanie s dostatkom úložného priestoru. Ten zabezpečujú nie len vstavané skrine, ale taktiež čiastočne pochôdzny strop, teda malá povala, na ktorú sa dostanete vďaka sťahovacím schodom.

1
2
3
4