Upravit stránku

Pri výbere nového domu zohráva úlohu niekoľko faktorov. Jedným z nich je aj požiadavka na špecifické estetické kvality. Nikto by predsa nechcel žiť v dome, ktorý nie je podľa jeho vkusu. My v RD Rýmařov vieme, že každý človek je jedinečný. Ak svoju osobnosť a životný štýl chcete premietnuť do svojho nového bývania, máme pre vás skvelé riešenie.

A dobrá správa je, že nemusíte upúšťať zo svojich nárokov a požiadaviek. Naše domy sú skrátka navrhnuté tak, aby hravo zapadli do vašej predstavy o bývaní, a zároveň šetrili váš čas aj náklady.

KUBIS 88

Pre milovníkov moderny

Poznáte náš rad domov ROHE? Ako už naznačuje názov, inšpiráciou pre nás bola tvorba svetoznámeho architekta Miesa van der Rohe, ktorý je podpísaný napríklad pod slávnu brnenskú vilu Tugendhat. V jeho duchu si aj naše domy ctia krásu a úžitkovosť jednoduchých tvarov. Nadčasová koncepcia s plochou strechou bungalovu ROHE 98 nádherne vynikne vo veľkej záhrade, ktorú vďaka priestrannej terase budete vnímať ako súčasť vašej obývačky.

Inovatívny je potom variant domu ROHE 101, ktorý v sebe kombinuje výhody poschodového domu a jednopodlažnej uzavretej garáže. Vyznávač geometrie bude nadšený, veď v tomto dome by sa zaiste zabýval aj taký vyznávač poriadku, akým bol Hercule Poirot. Ešte viac miesta pre veľkú rodinu potom ponúka dom typovej varianty Severus.

Splynutie s kultivovanou prírodou v harmonický celok a jednoduchý čistý interiér - také je posolstvo týchto nadčasových stavieb.

ROHE 101
ROHE 98

Pre ctiteľov antickej klasiky

Starí Rimania si stavali svoje vidiecke sídla na okraji miest a uchyľovali sa do nich, kedykoľvek si chceli oddýchnuť od hluku mesta. Rímska vila bola obklopená záhradou a spĺňala nielen vysoké nároky na pohodlné bývanie rímskej honorácie, ale zabezpečovala aj hospodársku sebestačnosť. Antické vily dosahovali častokrát rozmerov menšieho zámku - veď sa tiež stali vzorom pre neskoršie sídla renesančnej šľachty. A svoju inšpiratívnu účelnosť nestrácajú ani dnes.

Práve rímskym životným štýlom sú pretkané aj domy v ponuke našej firmy, aktualizované (a samozrejme zmenšené) pre požiadavky modernej doby. A aké domy že to sú? Nápovedou vám budú ich antické mená: AURELIANUS a TITUS. Obidva poschodové domy vás očaria svojou priestrannou vnútornou dispozíciou a vnesú do vašej vízie nového domova harmóniu a praktickosť.

TITUS
AURELIANUS

Pre moderný pohľad

Predchádzajúce domy dokazujú, že moderné stavby by neboli ničím bez tradície, ktorú inovujú. A aké že sú aktuálne trendy v bývaní? Spomeňme napríklad kompozičné zasadenie do prírody, ekologické materiály z obnoviteľných zdrojov, otvorené priestory či variabilitu interiérových riešení.

Aj posledný dom, ktorý v tomto článku spomenieme, kombinuje osvedčené s moderným. Práve v tom tkvie úspech našej rady domov KUBIS. Tieto stavby sú jedinečné vďaka súhre praktickosti a nevšedného dizajnu. Jedinečná čelná stena domu KUBIS 88 zabezpečuje presvetlený a vzdušný interiér. Tento dom má jednoducho osobnosť, a to od základov, cez strechu, až po drevené prvky na fasáde.

Vaša vízia je pre nás dôležitá. Pamätajte, že realizácia vašej jedinečnej predstavy nového bývania nemusí zahŕňať nákladné projekty a mnohoročné plánovanie. Drevostavby RD Rýmařov totiž vyhovejú aj tým najnáročnejším požiadavkám. Presvedčte sa sami.