Upravit stránku

Dom, to nie sú iba holé steny, ktoré majú zvonku vyzerať pekne. V dome sa má predovšetkým dobre a pohodlne žiť. Celá rodina by v ňom mala byť spokojná. Na atmosfére domu sa veľkou mierou podieľa aj interiér. V RD Rýmařov to vieme, a preto do svojich typových domov dodávame moderné elegantné dvere Kasard.

Keď dvere zmenia celý interiér

To, aké si vyberiete dvere, bude závisieť len na Vás. Vyberajte ich ale precízne – tak, aby ladili k podlahe a celkovej povahe domu. Pri výbere interiérových dverí by ste sa mali riadiť základným pravidlom: farba dverí a zárubní nemusí byť rovnaká ako farba podlahy, dôležité je, aby mali rovnaký dezén. A práve v tomto ohľade máte pri dverách Kasard neuveriteľný výber.

Interiérové dvere

V katalógu Kasard nájdete 19 radov interiérových dverí. Každý z nich má svoje kúzlo. Rad Altair zdôrazňuje kombináciu dreva a tvrdeného skla, dvere Linie majú decentné presklenie, Vario sú vzdušné a presvetlia byt, dvere Oktavia sa hodia do špecifického interiéru s oblúkovými vlysmi. Novinkou tohto roku je nové riešenie otvárania dverí, ktoré ušetrí plochu potrebnú na otváranie dverí až o 50 % a maximalizuje tak využiteľný priestor v okolí dverí. Inovatívny dverný systém je kvalitnou alternatívou v obytných a reprezentatívnych priestoroch k otočným a posuvným dverám. Na svoje si prídu aj milovníci celosklenených dverí. Kasard ich dodáva na mieru – sami si vyberiete typ skla a jeho dekor, aby Vám dokonale ladil k interiéru.

Kasard má zastúpenie po celej ČR

Aby ste sa presvedčili o kvalitách interiérových dverí Kasard, nemusíte jazdiť priamo do Rýmařova. Takmer  v každom kraji nájdete niekoľko obchodných zástupcov, pri niektorých uvidíte dvere naživo. Kasard vyrába klasické jednokrídlové dvere, posuvné dvere, ktoré sú veľmi praktické a opticky zväčšujú interiér a taktiež skladacie, kyvné a zapadacie dvere. Ku všetkým týmto typom samozrejme dodáva obložkové zárubne. Kasard Vás presvedčí o tom, aké dôležité sú interiérové dvere a ako veľmi ho dokážu povzniesť na modernú prepychovú vlnu!

Interiérové dvere Kasard na mieru

1
2
3