Upravit stránku
Aj keď sa snažíme šíriť osvetu o drevostavbách čo najviac, predsa len sa okolo nich rojí množstvo otázok. Odpovedáme na ne na webových stránkach, osobne v obchodných centrách alebo na Facebooku. Rozhodli sme sa preto vybrať pár najčastejších otázok a odpovedať na ne aj v tomto článku.

Ako vysoké sú výdaje za prevádzku domácnosti?

Finančnú náročnosť dnes rieši každý majiteľ domu. Stačí, že musí platiť pomerne vysoké čiastky za hypotéky. Preto je pochopiteľné, že si chce výdaje za elektrinu, vodu a prípadne plyn postrážiť. Naše drevostavby majú veľmi dobré tepelno-izolačné vlastnosti. Obvodové steny sú zateplené zvonku a zvnútra je panel vyplnený 120 mm minerálnej vaty.

KUBIS 632
Moderné drevostavby sú často vybavené elektrickým podlahovým kúrením, ktoré takmer okamžite hreje a krásne prehrieva chodidlá. A je všeobecne známa vec, že keď je vám teplo od nôh, nemusíte vykurovať na tak vysokú teplotu, a tým pádom šetríte. Drevostavba neakumuluje teplo, čo je výhodou. Stačí ju temperovať na určitú teplotu a bude vám príjemne. Jedná sa o šetrnejší spôsob vykurovania, než keď zapínate kotol nárazovo na plný výkon.

Čo všetko je súčasťou domu na kľúč?

Často sa na sociálnych sieťach pýtate, čo konkrétne je súčasťou drevostavby. Zakladáme si na tom, že o svojom budúcom dome viete všetko. Nechceme, aby ste kupovali mačku vo vreci, a potom boli z niečoho nepríjemne prekvapení. Preto sme pre vás zostavili podrobný rozsah dodávky, kde presne uvádzame, čo je v dodávke drevostavby na kľúč.

Ako prebehajú reklamácie?

Naše drevostavby síce vyrábajú stroje, ale montujú ich ľudia. A tak je prirodzené, že sa sem tam objaví nejaká chyba, ktorú je potrebné opraviť. Ku všetkým reklamáciám sa obraciame čelom a snažíme sa ich riešiť v čo najkratších termínoch. Viac o reklamáciách si prečítajte v samostatnom článku >>