Upravit stránku

Obľuba domov na kľúč stále rastie. Pokiaľ sa pýtate prečo, odpoveď je celkom jednoduchá. Ušetria Vám čas, starosti a v neposlednom rade aj peniaze. Drevostavby od RD Rýmařov sľubujú samotnú realizáciu stavby len za 30 dní. V priebehu stavby môžete kľudne spať a nemusia Vás strašiť nočné mory, v ktorých dohodnutí remeselníci nedorazia, alebo sa zle dohodnú s kolegami od inej firmy.

Kompletná realizácia domu na kľúč je nesmierne pohodlná. Vyberiete si z nášho katalógu dom, ktorý sa Vám najviac páči. V tejto fázy odporúčame konzultovať výber aj s našimi špecialistami. Tí Vám poradia a upozornia na drobnosti, ktoré by laik mohol ľahko prehliadnuť. Ich rukami už prešli stovky spokojných zákazníkov a vďaka tomu pomôžu vyriešiť aj Vaše požiadavky. 

KUBIS 632

Presne podľa Vášho gusta

Výber z katalógu nie je všetko. Ponúkame možnosť individualizácie projektu. Okrem výberu z farieb a materiálov ponúkame taktiež možnosť väčších úprav interiéru a exteriéru. Pozrite sa na to, ako vyzerá konkrétna realizácia domu KUBIS 632.

Tento dom je vylepšenou verziou predchádzajúceho modelu 631. Na rozdiel od svojho predchodcu ponúka napríklad jednu obytnú miestnosť navyše. Ide o dvojpodlažný dom 5+kk s úžitkovou plochou 98 m2. Dom je pomerne vysoký, a preto poskytne dostatok vnútorného priestoru s minimálnymi nárokmi na rozmer pozemku.

Čo skrýva vo vnútri?

Vďaka dostatočnej výške nie je interiér prvého poschodia obmedzený šikmými stropmi. To umožňuje ľubovoľné vybavenie izieb bez výroby nábytku na mieru. Poschodie je zamýšľané ako obytné a nachádzajú sa na ňom dve menšie detské izby a priestranná spálňa. Samozrejme nechýba ani kúpeľňa s toaletou a praktická je tiež špeciálna miestnosť pre šatňu, ktorá ukrýva vetraciu jednotku pre ventiláciu celého interiéru.

Majitelia tohto domu sa rozhodli pre realizáciu interiéru v elegantnej tmavej farbe. Všetky drevené časti, podlahy aj kachličky v kúpeľniach farebne ladia a tvoria z domu jednotný celok. Výrazný prvok je aj dubové schodisko s ozdobným zábradlím. Pod ním sa ukrýva praktická miestnosť s veľkým úložným priestorom.

Moderné, vzdušné a rodinné

Prízemie v dome KUBIS 632 je spoločné pre celú rodinu. Prepojenie kuchyne, jedálne a obývacej izby tvorí jadro domu, ktoré nabáda k spoločným chvíľam. Francúzske okno perfektne presvetlí celú miestnosť a umožňuje priamy vstup na záhradu. A gazdinky určite ocenia možnosť ľahkého prístupu k bylinkám rovno od varnej dosky.

Okrem spoločného priestoru sa na prízemie vošla aj praktická miestnosť vhodná ako pracovňa, hosťovská izba, alebo detská izba. Toto riešenie interiéru je ideálne pre veľké rodiny, ktoré ocenia spoločné chvíle, ale radi využijú taktiež osobný priestor v súkromí.

Pri pohľade zvonku

V súčasnosti sa už žiadna domácnosť nezaobíde bez auta. A to si za svoje služby zaslúži pohodlné kryté parkovacie státie. Garáž je na želanie majiteľov súčasťou domu a jej drevený obklad navyše drevostavbu výborne dopĺňa. Súčasťou štandardného prevedenia domu je však len kryté státie bez obvodových múrov.

Poschodový dom umožňuje vďaka úspore plochy pozemku jej ďalšie využitie. Perfektne sa hodí napríklad letná terasa, alebo zimná záhrada priľahlá k francúzskemu oknu, ktoré k tomu priamo nabáda.

KUBIS 632

Dostanete zdarma

Dom sme si predstavili, ale zabudli sme ešte na pár príjemných informácii na záver. Pri kúpe domu totiž získate zdarma základovú dosku, garážové státie a inteligentnú domácnosť SIEMENS. Vďaka poslednému bodu potom výrazne ušetríte na energiách.

Systém automatizácie domácnosti Synco Living zabezpečuje energetickú efektivitu. Jeho súčasťou je samostatná regulácia teploty v každej miestnosti, ventilačný systém riadený snímačom a nadstavbovú možnosť tvorí ovládanie celého systému cez internet alebo  smartfón.

A informačná čerešnička na záver: Montáž tohto domu trvala len 13 dní!
Nie len vďaka rýchlosti, ale predovšetkým kvôli kvalite a trvácnosti našich stavieb máme už tisíce spokojných zákazníkov žijúcich v našich drevostavbách. Poďte rozšíriť ich rady. Radi pomôžeme realizovať projekt Vášho bývania. Napíšte nám a radi Vám poradíme.