Upravit stránku

Rodinné domy na úzke pozemky sú dnes veľmi žiadané. Ľudia nemajú dostatok času starať sa o veľké statky. Navyše menšie pozemky sú aj lacnejšie, a preto ľudia využívajú možnosť kúpiť si domy na úzky pozemok. Tieto majú množstvo výhod. Je to najmä ich štylizácia, moderný vzhľad a v neposednej rade funkčnosť, ktorú poskytujú.

Naše domy na úzke pozemky nie sú len ekonomické, ale využívajú kvalitné materiály a najnovšie stavebné postupy a technológie. Taktiež spolupracujeme s prednými dovozcami, ktorí sú rokmi overení a nie sú s nimi žiadne problémy. Nemusíte sa tak obávať predraženia stavby, alebo nejakých časových prestojov. Bývať vo svojom novom montovanom dome na úzkom pozemku môžete už za jeden mesiac.

Nejedná sa síce o klasické domy, ktoré by ste vídali na dedinách, avšak domy na úzky pozemok stále ponúknu perfektné zázemie pre spokojný život každej rodine. A to v skvelom pomere kvality a ceny. Navyše takéto domy majú aj svoje nesporné výhody. Jednou z najväčších môže byť oddelenie pokojovej zóny (záhrady) od hluku ulice. Najmä vďaka tomu, že dom zaberie takmer celú šírku Vášho pozemku.

Rodinný dom KUBIS 631

V našej ponuke nájdete nespočetné množstvo domov na úzky pozemok. Jedným z najobľúbenejších modelov je rodinný dom KUBIS 631. Inteligentná drevostavba poskytne ekonomické bývanie za využitia ekologických materiálov. Zastavaná plocha domu je len neuveriteľných 62,93m2 (úžitková plocha 99,24 m2). Konkrétne sa jedná o rozmery 9,24 × 6,81 m, čo zahŕňa vnútornú dispozíciu 4 izieb a kuchynský kút. Dá sa využiť úprava a zväčšiť dom až na 5 izieb, kde by úžitková plocha bola 102,61 m2.

Strecha je upravená na sklon iba 25°, takže nebudete mať problém so skosenými stenami na druhom poschodí a ušetríte peniaze za špeciálny nábytok na mieru. K tomu všetkému ešte malý bonus, k domu Vám postavíme pergolu garážového státia úplne zadarmo. Dom Vám vieme ponúknuť aj vo variante s garážou, miesto pergoly.

Pôdorys prízemia
Pôdorys poschodia

Úspora financií a ochrana životného prostredia

Svet sa neustále znečisťuje a je potrebné chrániť si prostredie, v ktorom žijeme. Domy od RD Rýmařov Vám pomôžu k dosiahnutiu značných úspor na energiách a samozrejme aj k ochrane životného prostredia. K domu dostanete inteligentný systém riadeného vykurovania a vetrania, ktorý sme vyvinuli v spolupráci s firmou SIEMENS. To samozrejme zahŕňa samostatnú reguláciu teploty v každej miestnosti, či ventilačný systém riadený snímačom. Všetky tieto funkcie môžete jednoducho ovládať pomocou svojho počítača alebo smartphonu.

Jednoduchosť a praktickosť na jednom mieste

  • KUBIS 631 zahŕňa vnútornú dispozíciu 4i + kk (alebo s jednoduchou úpravou 5i + kk)
  • Parkovacie miesto kdomu dostanete od nás grátis
  • Garantujeme maximálnu spotrebu tepla na vykurovanie 60kWh na mročne
  • Moderné bývanie, ktoré je navyše šetrné kživotnému prostrediu
  • Inteligentný systém riadeného vykurovania a vetrania

Okrem modelu KUBIS 631 u nás nájdete aj ďalšie modely domov na úzke pozemky. Stačí sa porozhliadnuť a možno nájdete svoj domov snov. A ak by ste si stále nevedeli vybrať, konzultujte Váš nový dom s našimi odborníkmi a určite spoločne nájdeme nejaké východisko.