Upravit stránku

V roku 1969 bol položený základný kameň rýmařovského závodu a už za 2 roky vyšiel z hál prvý montovaný dom, legendárny „OKAL" 117. Možno práve v takom Okáli bývate. Alebo snáď v novšej stojednotke, modernom Kubise alebo bungalove Largo?

Postavili sme už vyše 25 000 domov - môžete na ne naraziť v rôznych podobách v Českej republike aj v zahraničí. Nie je výnimkou, keď v rýmařovskej drevostavbe býva už 3. generácia majiteľov. Ak v nej bývate aj Vy, dajte nám vedieť! Podeľte sa s nami o fotografie domu a zúčastnite sa tak mimoriadnej súťaže o 2 dovolenky!

Ako sa súťaže zúčastniť?

Základným predpokladom je, aby ste bývali v dome od RD Rýmařov. Je úplne jedno, či sa jedná o „okál“ z čias Československa alebo ste sa do nového domu presťahovali len pred mesiacom. Pokiaľ spĺňate túto podmienku, pokračujte nasledovne:

  1. Zhotovte minimálne 2 kvalitné fotografie domu z exteriéru a 1 z interiéru. Čím viac fotiek pošlete, tým máte väčšiu šancu oslniť porotu.
  2. Fotografie nahrajte do facebookovej aplikácie alebo do formulára na tejto stránke od 1. marca do 10. mája 2019. Do poznámky nezabudnite uviesť číslo Vašej zmluvy s RD Rýmařov.

V júni odborná porota vyberie jedného výhercu a jeho kolekciu fotografií následne zverejníme. Druhého výhercu vyžrebujeme my. Šancu teda majú úplne všetci! Prečo to teda neskúsiť?

Podrobné podmienky súťaže si môžete prečítať TU.

O čo hráte?

Ceny sú naozaj lákavé. Každý z dvoch výhercov dostane od RD Rýmařov odmenu v podobe zahraničnej dovolenky v hodnote 30 000 Kč! Je len na Vás, akú dovolenku si vyberiete. Či Vám výhra pokryje celé náklady, alebo ich časť. Platnosť výhry je 1 rok od odovzdania, máte teda čas ju uplatniť až do júna 2020.

Stačí len odfotiť svoj dom, nahrať fotky do aplikácie a dovolenku môžete mať vo vačku. Tešíme sa na Vaše fotografie a prajeme veľa šťastia v súťaži!

Hlavní partneri súťaže


Ďalsie partneri